Loteria Rozlicz PIT w Lublinie przedłużona – zgłoszenia do 31 maja 2020

toyota yaris hybrid kierownica samochód auto
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Urząd Miasta Lublin zdecydował o przedłużeniu loterii Rozlicz PIT w Lublinie, w której główną nagrodą jest samochód hybrydowy. Zgłoszenia są przyjmowane do 31 maja.

Loteria Rozlicz PIT w Lublinie skierowana jest do wszystkich, którzy płacą podatek dochodowy PIT w naszym mieście, tj. osób, które w rocznym rozliczeniu podatku wskażą Lublin, jako miejsce zamieszkania oraz złożą deklarację PIT za rok 2019 w jednym z Urzędów Skarbowych w Lublinie, wskazanych w regulaminie loterii lub za pośrednictwem usługi e-PIT.

Te osoby mogą, wypełniając specjalny formularz zgłoszeniowy na stronie lublin.eu lub wrzucając jego papierowy odpowiednik do urny, wziąć udział w miejskiej loterii i wygrać samochód hybrydowy Toyota Yaris. W loterii oprócz auta będzie można wygrać inne cenne nagrody – rowery, hulajnogi elektryczne, tablety, czytniki e-book, dyski zewnętrzne, nawigacje samochodowe. Czytaj dalej…

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.