Loteria podatkowa w Lublinie. Do wygrania samochód hybrydowy

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Na rozliczających się z fiskusem w Lublinie czeka nagroda w postaci samochodu hybrydowego. To główna nagroda w loterii, która ma nakłonić większą liczbę osób do płacenia podatku dochodowego właśnie tutaj.

Miasto Lublin rozpoczyna drugą edycję akcji Rozlicz PIT w Lublinie, która ma zachęcić mieszkańców do składania deklaracji podatkowych za 2019 rok w Lublinie. Wszystkie osoby, które się na to zdecydują, będą mogły wziąć udział w loterii.

W tegorocznej edycji, która rozpocznie się 15 lutego, główną nagrodą do wygrania jest samochód hybrydowy Toyota Yaris. W loterii oprócz auta będzie można wygrać inne cenne nagrody – rowery, hulajnogi elektryczne, tablety, czytniki e-book, dyski zewnętrzne, nawigacje samochodowe.

Wpływy z PIT to największe źródło dochodów budżetu miasta wynoszące aż 1/4 wszystkich środków gromadzonych w budżecie. Z każdego 1000 zł zapłaconego przez mieszkańca podatku dochodowego, 484 zł trafia z powrotem do budżetu Miasta Lublin” – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Jak wziąć udział w loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”?

Żeby wziąć udział w loterii należy złożyć deklarację PIT za rok 2019 w jednym z Urzędów Skarbowych w Lublinie, wskazanych w regulaminie loterii lub za pośrednictwem usługi e-PIT oraz wskazać LUBLIN jako miejsce zamieszkania i zachować kopię złożonej deklaracji PIT.

Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w dniach od 15 lutego do 30 kwietnia na stronie internetowej lub wrzucić wydrukowany i wypełniony formularz do urny promocyjnej w punkcie obsługi loterii. Drukowane formularze zgłoszeniowe będą dostępne w każdym z ośmiu Biur Obsługi Mieszkańców tj: w Ratuszu, przy ul. Wieniawskiej 14, Filaretów 44, Szaserów 13-15, Kleeberga 12, Jagiełły 10, Pocztowej 1, Żywnego 8.

Nagrody zostaną rozlosowane po 15 maja.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.