Loteria podatkowa w Lublinie. Do wygrania samochód hybrydowy

toyota yaris hybrid kierownica samochód auto
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Na rozliczających się z fiskusem w Lublinie czeka nagroda w postaci samochodu hybrydowego. To główna nagroda w loterii, która ma nakłonić większą liczbę osób do płacenia podatku dochodowego właśnie tutaj.

Miasto Lublin rozpoczyna drugą edycję akcji Rozlicz PIT w Lublinie, która ma zachęcić mieszkańców do składania deklaracji podatkowych za 2019 rok w Lublinie. Wszystkie osoby, które się na to zdecydują, będą mogły wziąć udział w loterii.

W tegorocznej edycji, która rozpocznie się 15 lutego, główną nagrodą do wygrania jest samochód hybrydowy Toyota Yaris. W loterii oprócz auta będzie można wygrać inne cenne nagrody – rowery, hulajnogi elektryczne, tablety, czytniki e-book, dyski zewnętrzne, nawigacje samochodowe.

Wpływy z PIT to największe źródło dochodów budżetu miasta wynoszące aż 1/4 wszystkich środków gromadzonych w budżecie. Z każdego 1000 zł zapłaconego przez mieszkańca podatku dochodowego, 484 zł trafia z powrotem do budżetu Miasta Lublin” – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Jak wziąć udział w loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”?

Żeby wziąć udział w loterii należy złożyć deklarację PIT za rok 2019 w jednym z Urzędów Skarbowych w Lublinie, wskazanych w regulaminie loterii lub za pośrednictwem usługi e-PIT oraz wskazać LUBLIN jako miejsce zamieszkania i zachować kopię złożonej deklaracji PIT.

Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w dniach od 15 lutego do 31 maja na stronie internetowej lub wrzucić wydrukowany i wypełniony formularz do urny promocyjnej w punkcie obsługi loterii. Drukowane formularze zgłoszeniowe będą dostępne w każdym z ośmiu Biur Obsługi Mieszkańców tj: w Ratuszu, przy ul. Wieniawskiej 14, Filaretów 44, Szaserów 13-15, Kleeberga 12, Jagiełły 10, Pocztowej 1, Żywnego 8.

Nagrody zostaną rozlosowane 9 czerwca.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Przy rozliczeniu PIT warto pamiętać o przekazaniu 1% dla organizacji pożytku publicznego. Ja przekazuję na Fundację Wolności, która patrzy władzy na ręce (KRS 0000428743).