Loteria dla osób zaszczepionych. Do wygrania hulajnogi, samochody i miliony złotych

Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk
Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk

1 lipca ruszy loteria dla osób zaszczepionych w ramach Narodowego Programu Szczepień. Przewidziano nagrody rzeczowe i pieniężne. Na dwóch finalistów czekają nagrody po 1 mln złotych i samochodzie hybrydowym.

Loteria Narodowego Programu Szczepień

Rząd zlecił Totalizatorowi Sportowemu, właścicielowi marki Lotto, przygotowanie loterii z nagrodami dla osób zaszczepionych w ramach Narodowego Programu Szczepień. Akcja ma zachęcić i przekonać niezdecydowane osoby do zaszczepienia się przeciw Covid-19. Do tej pory w Polsce wykonano ponad 18 mln szczepień. W pełni zaszczepionych jest prawie 5 mln 700 tys. osób.

Od kiedy loteria dla zaszczepionych?

Loteria Narodowego Programu Szczepień dla zaszczepionych wystartuje 1 lipca 2021 r. i będzie realizowana przez Totalizator Sportowy przy wsparciu spółek skarbu państwa. Z nieoficjalnych informacji wynika, że udział w loterii będzie mógł wziąć każdy, kto przyjmie drugą dawkę szczepionki (lub pierwszą w przypadku preparatu Johnson & Johnson).

Nagrody w loterii dla zaszczepionych

Każdy uczestnik loterii będzie miał aż cztery szanse na wygraną:

  • natychmiastową – co 2000 osoba wygra 500 złotych;
  • cotygodniową – do wygrania będą nagrody pieniężne (2x po 50 tys. złotych) oraz hulajnogi elektryczne i vouchery;
  • comiesięczną – do wygrania będą nagrody pieniężne (2x po 100 tys. złotych) i samochody hybrydowe;
  • finalną – na dwóch zwycięzców czekają nagrody: po 1 mln złotych plus samochód hybrydowy.

Szczegóły dotyczące zasad udziału w loterii dla zaszczepionych poznamy na początku czerwca.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Oczywiście że wezmę jeśli dadzą szansę tym co teraz byli zaszczepieni.

  2. Mimo, że jestem już zaszczepiony to nie polecałbym brania udziału w tej loterii. Inflacja postępuje, a rząd w dalszym ciągu stosuje metodę rozdawnictwa, na którym cierpią wszyscy poza nimi.