LOT przywrócił kolejne połączenie krajowe. Z Lublina do Warszawy 6 razy w tygodniu

Polskie Linie Lotnicze LOT
Samolot Bombardier-Q400 należący do LOT-u | fot. Port Lotniczy Lublin

We wtorek, 2 września po kilkumiesięcznej przerwie wznowiono rejsy pomiędzy Lublinem a Warszawą. Loty do stolicy odbywać będą się 6 razy w tygodniu.

Loty z Lublina do Warszawy realizowane będą sześć dni w tygodniu, codziennie oprócz soboty. Samoloty z Portu Lotniczego Lublin odlecą o godzinie 5:40, przylot na lotnisko Chopina o 6:30. Loty powrotne z Warszawy zaplanowano na godzinę 23:10 – lądowanie na lubelskim lotnisku tuż przed północą, o godz. 23:55.

  • LO 3969 WAW-LUZ 23:10-23:55 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela
  • LO 3970 LUZ-WAW 05:40-06:30 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota

„Po kilkumiesięcznej przerwie, spowodowanej pandemią, odzyskujemy kolejne połączenie, szczególnie istotne, bo otwierające możliwość podróży do najważniejszych miast całego świata. Dzięki ofercie PLL LOT, mamy znowu możliwość dotarcia z Lublina, z tylko jedną przesiadką w Warszawie, między innymi do Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Mediolanu, Frankfurtu czy Brukseli” – mówi Andrzej Hawryluk prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin.

Port Lotniczy Lublin przygotował dla pasażerów porannego połączenia do Warszawy specjalną promocję. Każda osoba podróżująca na tej trasie w terminie od 2 do 16 września otrzyma w dniu wylotu voucher na parking na lubelskim lotnisku, uprawniający do 50 proc. zniżki. Voucher będzie można wykorzystać do końca września 2020 roku.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.