LOT przywrócił kolejne połączenie krajowe. Z Lublina do Warszawy 6 razy w tygodniu

Polskie Linie Lotnicze LOT
Samolot Bombardier-Q400 należący do LOT-u | fot. Port Lotniczy Lublin

We wtorek, 2 września po kilkumiesięcznej przerwie wznowiono rejsy pomiędzy Lublinem a Warszawą. Loty do stolicy odbywać będą się 6 razy w tygodniu.

Loty z Lublina do Warszawy realizowane będą sześć dni w tygodniu, codziennie oprócz soboty. Samoloty z Portu Lotniczego Lublin odlecą o godzinie 5:40, przylot na lotnisko Chopina o 6:30. Loty powrotne z Warszawy zaplanowano na godzinę 23:10 – lądowanie na lubelskim lotnisku tuż przed północą, o godz. 23:55.

  • LO 3969 WAW-LUZ 23:10-23:55 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela
  • LO 3970 LUZ-WAW 05:40-06:30 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota

„Po kilkumiesięcznej przerwie, spowodowanej pandemią, odzyskujemy kolejne połączenie, szczególnie istotne, bo otwierające możliwość podróży do najważniejszych miast całego świata. Dzięki ofercie PLL LOT, mamy znowu możliwość dotarcia z Lublina, z tylko jedną przesiadką w Warszawie, między innymi do Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Mediolanu, Frankfurtu czy Brukseli” – mówi Andrzej Hawryluk prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin.

Port Lotniczy Lublin przygotował dla pasażerów porannego połączenia do Warszawy specjalną promocję. Każda osoba podróżująca na tej trasie w terminie od 2 do 16 września otrzyma w dniu wylotu voucher na parking na lubelskim lotnisku, uprawniający do 50 proc. zniżki. Voucher będzie można wykorzystać do końca września 2020 roku.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.