LOT będzie latał codziennie z Lublina do Warszawy

Samolot Bombardier-Q400 należący do LOT-u | fot. Port Lotniczy Lublin
PARTNER SERWISU

Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą częstotliwość lotów do Warszawy. Przewoźnik od sezonu jesiennego 2019 będzie latał z Lublina do stolicy codziennie.

Lotnicze połączenie między Lublinem a Warszawą funkcjonuje od 3 września br. i jest realizowane przez Polskie Linie Lotnicze Lot. Rejsy odbywają się pięć razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele). Do ich obsługi LOT przeznaczył samolot Bombardier Q400, na pokładzie którego znajduje się 78 foteli dla pasażerów.

Z systemu rezerwacyjnego polskiego przewoźnika wynika, że od 28 października 2019 r. połączenie będzie obsługiwane codziennie. Samolot będzie startował z Warszawy o godz. 13:40, a lądował w Lublinie o 14:25. Rejsy z Lublina zaplanowane są na godz. 15:10, a lądowanie na Lotnisku Chopina o 16:00.

„Z naszych informacji wynika, że połączenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a samoloty latają wypełnione średnio w co najmniej 70 procentach. Przedstawiciele linii zapewniają, iż sporo osób nie kończy swojej podróży w Warszawie, a leci dalej” – informuje lubelskielotnisko.pl.

Ceny lotów rozpoczynają się od 169 zł.

>> LOT-em z Lublina do WarszawyWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.