Łoś wybiegł na drogę, cztery osoby trafiły do szpitala. Zwierzę nie przeżyło

68 147998
Wypadek w Tuce. Łoś wbiegł wprost pod jadący samochód | fot. KMP Lublin

Łoś wybiegł z pola w kierunku lasu, wprost przed jadący samochód. Kierowca nie miał szans na zahamowanie, czy ominięcie zwierzęcia. Cztery osoby trafiły do szpitala, a samo zwierzę nie przeżyło zderzenia.

Do wypadku doszło dziś przed godz. 2 w nocy na drodze krajowej nr 82 w miejscowości Turka. Ze wstępnych ustaleń policjantów z lubelskiej drogówki wynika, że przed jadące od strony Łęcznej w kierunku Lublina volvo na jezdnię wbiegł łoś.

Dla kierującego pojazdem było za późno na podjęcie manewrów. W wyniku zderzenia się zwierzęcia z pojazdem, auto wylądowało w rowie. autem podróżowało łącznie pięciu mężczyzn. Czterech z nich w wieku 28-36 lat zostało przewiezionych do szpitali z obrażeniami ciała.

Zwierzę nie przeżyło konfrontacji z pojazdem.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.