Łoś wpadł do samochodu wprost na fotel pasażera. Kierowca trafił do szpitala

68 163487
Łoś wpadł wprost na fotel pasażera | fot. KPP Świdnik

Saab zderzył się z łosiem. Siła uderzenia była tak duża, że zwierzę wpadło do środka samochodu wprost na fotel pasażera. Kierowca z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do tego groźnego wypadku doszło dziś po godz. 6 w miejscowości Janowice koło Świdnika. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-letni kierujący autem marki Saab jadąc w kierunku Mełgwi zderzył się z łosiem, który nagle wtargnął mu przed samochód.

W wyniku zdarzenia zwierzę częściowo wpadło do pojazdu, zajmując fotel pasażera. Kierowca saaba został przewieziony do szpitala. Na szczęście odniósł jedynie niewielkie obrażenia spowodowane skaleczeniem odłamkami szkła.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.