Łoś urządził sobie spacer po Świdniku. Interweniowali policjanci [WIDEO]

Nocny spacer łosia po Świdniku | fot. swidnik.pl

Łosia na nocnym spacerze po ulicach Świdnika zaobserwował funkcjonariusz Straży Miejskiej, przeglądając kamery monitoringu. Interweniowali policjanci.

Dziś po godz. 4 operator monitoringu miejskiego ze Straży Miejskiej w Świdniku zaalarmował policję, że po ul. Racławickiej spaceruje łoś. Zwierzę chodziło po chodnikach, ulicy i pasie zieleni.

Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce postanowili przegonić zwierzę w bezpieczne miejsce poza teren miasta. Wykorzystali do tego radiowóz i jadąc za łosiem przeganiali go w stronę łąk znajdujących się na peryferiach miasta. Tym sposobem zwierzę w sposób bezpieczny wydostało się na tereny zielone.

Kilka godzin później, policja otrzymała podobne zgłoszenie. Tym razem, łoś odwiedził prywatną posesję, na obrzeżach miasta.

– Na miejsce wysłaliśmy patrol. O zdarzeniu poinformowaliśmy też lekarza weterynarii. Na widok radiowozu, zwierzę w pośpiechu przeskoczyło ogrodzenie i oddaliło się w stronę pobliskiego lasu – mówi Ewa Domaradzka ze świdnickiej policji.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ciekawe rzeczy.łoś sam bez opieki wcześniej jakieś węże na mórkach gdzie ta straż uliczna przebywa zamiast bezpieczne mieszkancow asekurowac