Lodowisko Icemania w Lublinie przygotowuje się do sezonu 2021/2022. Wiemy, kiedy otwarcie

lodowisko icemania
Lodowisko Icemania | fot. Dominik Wąsik

Miejskie Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje się do startu sezonu krytego lodowiska Icemania w Lublinie. Poznaliśmy datę otwarcia i godziny funkcjonowania obiektu.

Kiedy otwarcie lodowiska Icemania 2021/2022?

Pora wyciągnąć z szafy zakurzone łyżwy. W przyszłym tygodniu otwarte zostanie lodowisko Icemania przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Wiadomo, że kryte lodowisko w tym sezonie będzie czynne od wtorku do niedzieli.

Bilety na lodowisko Icemania będzie można kupić przez Internet oraz na miejscu w kasie lodowiska. Cennik biletów będzie udostępniony przed samym otwarciem. Ceny biletów prawdopodobnie będą wyższe niż w poprzednim sezonie.

Start lodowiska Icemania został zaplanowany na sobotę, 16 października. W dniu otwarcia lodowisko zaprosi wszystkich chętnych już od godziny 12:00. Ślizganie w tym dniu będzie możliwe do godz. 21:30.

MOSiR planuje przygotować wiele atrakcji w pierwszym dniu lub w pierwszy weekend funkcjonowania lodowiska. Szczegóły wkrótce.

Icemania godziny otwarcia

  • Poniedziałek – nieczynne
  • Wtorek-Piątek – 12:00-19:45
  • Sobota-Niedziela – 12:00-21:30

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.