Lodowisko Icemania kończy sezon z rekordem

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Niedziela była ostatnim dniem działania lodowiska Icemania przy Al. Zygmuntowskich. Rozpoczęło się rozmrażanie tafli. Powstanie tu miasteczko ruchu drogowego.

To już koniec jeżdżenia na łyżwach w tym sezonie. Za nami ostatni weekend na lubelskiej Icemanii. W sumie skorzystało z niej 126,7 tysięcy osób, co jest nowym rekordem, bo rok temu licznik łyżwiarzy zatrzymał się na 114,2 tys.

Największym powodzeniem łyżwy cieszyły się w lutym, kiedy Icemanię odwiedziło 34 759 osób. Rekordowe dni to: 1 lutego – 2043 osoby, 6 lutego – 2007 osób, 7 lutego – 1991 osób.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się też działająca na lodowisku wypożyczalnia. W czasie tegorocznej zimy klienci wypożyczyli: łyżwy – 73 584 razy, kaski – 3 052 razy, pingwiny – 3 225 razy.

Teraz hala przy al. Zygmuntowskich zamieni się w Akademię Małego Szofera. To mini miasteczko drogowe, które daje najmłodszym szansę na zapoznanie się z podstawami ruchu drogowego.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.