Lodowisko Icemania kończy sezon 2018/2019. Promocja na ostatni weekend

Lodowisko Icemania | fot. Dominik Wąsik

Przed nami ostatni weekend ślizgania na lodowisku Icemania w tym sezonie. Z tej okazji przygotowano promocję no limit i wydarzenie laser party.

Utrzymujące się od dłuższego czasu dodatnie temperatury sprawiają, że utrzymanie tafli lodowej na hali lodowej przestaje być opłacalne. Tak więc pozostało jeszcze tylko kilka dni, żeby w tym sezonie pojeździć na łyżwach na lodowisku w Lublinie.

„Najbliższy weekend 16-17 marca będzie ostatnim weekendem funkcjonowania lodowiska Icemania w sezonie 2018/2019. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne atrakcje” – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR „Bystrzyca”.

W sobotę (16 marca) odbędzie się „Laser Party”. W godzinach 19 – 21.30 na lodowisku pojawią się kolorowe światła i lasery, a muzyka będzie puszczana na żywo przed DJ-a. Bilet na to wydarzenie będzie kosztował 16 zł. Ilość wejściówek ograniczona – ok. 300 sztuk.

Natomiast w niedzielę (17 marca) MOSiR zaprasza na jazdę „no limit” w dwóch blokach godzinowych do 14.30 i od 15.30. Będzie to jazda bez ograniczeń czasowych w cenie jednego biletu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.