Lodowisko Icemania dostępne już od drugiej połowy października

lodowisko icemania

Lodowisko Icemania będzie w tym sezonie otwarte od drugiej połowy października. Jak na razie na płycie lodowiska znajduje się jeszcze Akademia Małego Szofera, gdzie dzieci mogą uczyć się zasad ruchu drogowego i miło spędzić czas. Wkrótce zaczną się przygotowania do nowego sezonu Icemanii.

Ubiegłoroczny sezon nowego lodowiska znajdującego się przy al. Zygmuntowskich był bardzo udany. Przez okres pięciu miesięcy, podczas których obiekt był odwiedzany przez tłumy mieszkańców jak i przyjezdnych z lodowiska skorzystało ponad 100 tysięcy osób.

Tegoroczny sezon wystartuje o miesiąc wcześniej niż w ubiegłym roku, bo już w październiku. Aktualnie na płycie lodowiska znajduje się Akademia Małego Szofera, gdzie dzieci uczą się jeździć, poznawać zasady ruchu drogowego czy miło spędzać czas.

icemania

Od 28 września rozpocznie się przygotowanie do nowego sezonu lodowiska.

– W poniedziałek 28 września rozpoczynamy zaś przygotowania do uruchomienia Icemanii. Aby lodowisko mogło działać konieczne jest oczywiście zdemontowanie infrastruktury miasteczka i wyczyszczenie betonowego podłoża. – mówi Karol Adamaszek, Specjalista ds. Promocji

Kolejnym etapem będzie wylewanie kolejnych warstw lodu, a na jednej z nich wyrysowane zostaną linie boiska do hokeja. Otwarcia Icemanii będzie możliwe w drugiej połowie października.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.