Lodowisko czynne tylko do 29 marca

icemania

Lodowisko Icemania przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie będzie w tym sezonie czynne do niedzieli 29 marca. Po końcu sezonu na płycie lodowiska pojawi się tor do jazdy pojazdami elektrycznymi.

Ewidentnie ten sezon należał do Icemanii. Podczas całego sezony na łyżwy płytę lodowiska odwiedziło prawie 100 tysięcy osób. A dokładnie stan na 22 marca wynosił 98 623 osoby.

Największą popularnością Icemania cieszyła się w okresie świąteczno-noworocznym. Wtedy padł tegoroczny rekord frekwencji – 1860 osób w dniu 5 stycznia.

Sezon dobiega końca. Osoby zainteresowane lodowiskiem mają czas do najbliższej niedzieli – 29 marca. Bo wtedy dobiega ostatni dzień sezonu łyżwiarskiego.

W kwietniu lodowisko zostanie rozebrane, a w jego miejscu – na płycie Hali Lodowej – powstanie tor do jazdy samochodami elektrycznymi i mini-quadami, służący m.in. do szkolenia dzieci z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Więcej informacji o torze podamy wkrótce

fot. archiwum

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.