Listonosz przyszedł z rentą do kobiety. W mieszkaniu ujawnił zwłoki dwóch osób

taśma policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Ciała 78-letniego mężczyzny i 71-letniej kobiety odnaleziono w ubiegłym tygodniu w jednym z domów w Białce. Zwłoki ujawnił listonosz, który przyszedł z rentą do kobiety.

Do ujawnienia zwłok doszło w ubiegłym tygodniu w jednym z domów w miejscowości Białka koło Krasnegostawu. Listonosz przyszedł do 71-letniej kobiety z emeryturą. Kiedy wszedł do mieszkania okazało się, że kobieta nie żyje. W mieszkaniu znajdowały się również zwłoki jej 78-letniego partnera.

Na miejscu pracowali krasnostawscy śledczy pod nadzorem prokuratora. – „Wstępne wyniki sekcji zwłok nie wykazały, by do śmierci tych osób mogły się przyczynić osoby trzecie. Postępowanie prowadzimy w kierunku art. 155 Kodeksu karnego, który mówi o nieumyślnym spowodowaniu śmierci” – mówi Zenon Bolesta, szef Prokuratury Rejonowej w Krasnymstawie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna śmiertelnie zadławił się kawałkiem boczku, natomiast kobieta dzień później zmarła z powodu zmian chorobowych – nie mogła chodzić i była ciężko chora.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.