Lidl testuje aplikację zniżkową Lidl Plus. Ma być odpowiedzią na kartę Moja Biedronka

Aplikacja zniżkowa Lidl Plus | materiały prasowe

Prawdopodobnie w połowie marca Lidl Polska ma oficjalnie ogłosić swoim klientom nowy program zniżkowy Lidl Plus w postaci aplikacji na telefony. Co w niej znajdziemy?

Na stronie internetowej Lidl Polska znajduje się zakładka, w której sieć zachęca swoich klientów do pobrania aplikacji zniżkowej Lidl Plus. Na tej stronie znajdują się linki do pobrania aplikacji ze sklepu Google Play na Androida i App Store na iOS. Aplikacja oficjalnie nie jest jeszcze dostępna, więc póki nie będzie jej oficjalnej premiery nie mamy możliwości jej pobrania.

„Każdego dnia znajdziesz w niej najnowsze oferty i gazetki promocyjne, a także sklepy znajdujące się w pobliżu Twojej lokalizacji. Z aplikacją Lidl Plus możesz dokładnie zaplanować swoje zakupy gdziekolwiek jesteś!” – czytamy w opisie aplikacji zniżkowej Lidl Plus.

Sieć supermarketów Lidl informuje, że jest to „nowatorski i unikalny program” w branży, ponieważ w przeciwieństwie do swojej konkurencji, ten program lojalnościowy jest całkowicie cyfrowy, nie jest powiązany z żadną kartą fizycznej (tj. Moja Biedronka) i nawiązuje komunikację z klientem w sposób bardziej bezpośredni, wygodny, dostosowany do najnowszych trendów konsumenckich.

Tak ma wyglądać aplikacja Lidl Plus | materiały prasowe

Czym zachęca Lidl, by pobrać aplikację Lidl Plus?

Jak czytamy na stronie internetowej w aplikacji Lidl Plus będziemy mieli możliwość wyszukania każdego jednego produktu, który znajduje się w ofercie sieci. Dodatkowo w aplikacji skorzystamy z kuponów promocyjnych (wyłącznie dla posiadaczy aplikacji Lidl Plus) oraz tu zapiszę się nasz rachunek za zakupy (e-paragon).

Aplikacja oferować ma wszystkie aktualne gazetki, szybkie zamawianie win z Winnicy Lidla, mapę dostępnych sklepów w naszej okolicy i całej Polsce. W aplikacji również znajdzie się nasza wirtualna karta lojalnościowa – będzie funkcjonować na podobnej zasadzie jak karta Moja Biedronka, lecz nie będzie ona fizyczna.

Jak udało nam się ustalić oficjalna premiera aplikacji Lidl Plus została zaplanowana na 15 marca – jednak sieć nie potwierdza tego terminu i, że pracuje nad programem lojalnościowym, ale też nie zaprzecza.

Twój Lidl Plus | fot. KrazeCFC z pepper.pl

Aplikacja Lidl Plus funkcjonuje już w Danii, Hiszpanii czy Niemczech.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Możliwość pobrania aplikacji jest, wystarczy to zrobić ze strony apkmirror. Aplikacji jedynie nie ma w oficjalnych marketach na telefonie. Można również już korzystać z niej w sklepach od kilku tygodni, ale mało kto o tym wie 🙂