Lidl szykuje bony dla pracowników na Wielkanoc. Ponad 7,5 miliona złotych na świąteczne zakupy

Klienci robiący zakupy w Lidlu
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Pracownicy Lidla dostaną wielkanocny bonus. Lidl zapowiedział akcję promocyjną Lidl Plus, w ramach której zaoferuje pracownikom, współpracownikom oraz ambasadorom Lidl Plus 300 zł rabatu na zakupy w swoich sklepach.

Premie dla pracowników Lidl na Wielkanoc 2022

Czas poprzedzający Wielkanoc jest szczególnie intensywny dla branży handlowej, dlatego Lidl zaprasza wszystkich swoich pracowników, współpracowników oraz ambasadorów Lidl Plus do wzięcia udziału w wielkiej akcji promocyjnej Lidl Plus, w ramach której otrzymają oni kupony rabatowe o łącznej wartości 300 złotych.

W akcji oprócz pracowników Lidl Polska wezmą również udział współpracownicy, a także osoby zatrudnione przez niektórych kontrahentów sieci. Pracownicy zrealizują kupony za pomocą aplikacji zakupowej Lidl Plus, która pozwala na skorzystanie z wyjątkowej oferty zniżek w sklepach sieci.

Wynagrodzenie w Lidlu 2022

Od marca 2022 r. Lidl podwyższył wynagrodzenia swoich pracowników. Pracownicy sklepów Lidl zarabiają obecnie od 3750 zł brutto do 4600 zł brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 3850 zł brutto do 4800 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 4100 zł brutto do 5050 zł brutto.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.