Lidl rozdaje piwo za darmo na Sylwestra. Promocja na piwo 4+4 gratis

Promocja na piwo butelkowe w Lidlu
Promocja na piwo butelkowe w Lidlu | fot. Dominik Wąsik

Lidl po raz kolejny przygotował promocję dla fanów piwa. 30 i 31 grudnia użytkownicy aplikacji Lidl Plus, będą mogli skorzystać z promocji „wszystkie piwa w butelce, 4+4 gratis”.

Promocja na piwo Lidl na Sylwestra

W czwartek 30 grudnia i piątek 31 grudnia użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą mogli skorzystać z popularnej promocji na piwo 4+4 gratis. Aktywując kupon w dniu promocji zapłacimy za 4 piwa, a kolejne 4 najtańsze spośród wybranych klienci otrzymają gratis.

Kupon na piwo 4+4 w aplikacji Lidl Plus obowiązuje 30 i 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów, we wszystkich stacjonarnych sklepach sieci Lidl w całej Polsce. Kupon na darmowe piwa w Lidlu można wykorzystać tylko raz. Aby skorzystać z promocji, należy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus i zeskanować aplikację przy kasie.

Szczegóły promocji oraz pełna lista piw objętych akcją są dostępne w aplikacji w dniu obowiązywania kuponu. Promocją 4+4 gratis są objęte wszystkie piwa butelkowe marek: Paulaner, Namysłów, Budweiser, Desperados, Heineken, Wrężel, Pinta, Łomża, Pilsner Urquell, Zlatý Bažant, Perlenbacher, Corona, Somersby.

Aby otrzymać rabat na piwa:

  1. Aktywuj kupon w aplikacji Lidl Plus
  2. Wybierz produkty objęte promocją (wszystkie piwa butelkowe)
  3. Zeskanuj cyfrową kartę Lidl Plus przy kasie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.