Lidl otwiera sklepy w niedziele niehandlowe. Które sklepy w Lublinie będą otwarte?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Kolejna sieć handlowa podjęła decyzję o otwarciu części swoich sklepów w niedziele niehandlowe. W Lidlu klienci zrobią zakupy już od niedzieli 5 września. Które sklepy w Lublinie będą otwarte?

W związku z umową zawartą z siecią kurierską DHL Parcel niektóre sklepy sieci Lidl będą placówkami pocztowymi. Dzięki temu będą otwarte w każdą niedzielę. Firma przekazała, że decyzja podyktowana jest działaniami konkurencji.

„Do tej decyzji zostaliśmy zmuszeni w wyniku działań innych uczestników rynku, a zmiana została poprzedzona długotrwałymi analizami wielu uwarunkowań takich jak działania konkurentów oraz prośby i oczekiwania konsumentów” – tłumaczy Aleksandra Sobaszkiewicz z Lidl Polska.

Sklepy Lidl w Lublinie. Które będą czynne w niedziele?

W Lublinie we wszystkie niedziele działać będą dwa sklepy sieci Lidl:

★ Koncertowa 4b
★ Grabskiego 1

Pozostałe sklepy Lidl w Lublinie: ul. Białkowska Góra 3, ul. Lwowska 48, ul. Węglarza 1, ul. Kotlarska 2, Al. Solidarności 50, ul. Romantyczna 2, ul. Dziewanny 2, ul. Willowa 62a, będą otwarte tylko w niedziele handlowe.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie podobna decyzję podjęła sieć supermarketów Kaufland Polska. Na początek od 5 września sieć otworzy 30 sklepów w Polsce. Szczegóły: Kaufland otworzy sklepy w niedziele niehandlowe. Na początek 30 marketów

Zakupy w niedziele niehandlowe mieszkańcy Lublina mogą także zrobić w szesnastu Biedronkach, które od sierpnia są otwarte we wszystkie niedziele. Szczegóły: Biedronka otwiera sklepy także w niedziele niehandlowe. Które? Lista sklepów

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.