Leżał na torach i czekał na pociąg. Wszystko przez zawód miłosny

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Na numer alarmowy zadzwoniła osoba, która zauważyła mężczyznę leżącego na torowisku. W ocenie zgłaszającego młody mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Na miejsce od razu pojechali policjanci.

W poniedziałek po godz. 13 dyżurny lubartowskiej policji otrzymał zgłoszenie od osoby, która zauważyła, że na torach w pobliżu ul. Wandy Oliwiny w Lubartowie leży młody mężczyzna. – Według relacji świadka chłopak miał położyć się na szynie i co chwilę spoglądać wzdłuż torów – mówi sierż. szt. Ewelina Skorupska z lubartowskiej policji.

We wskazane miejsce natychmiast skierowany został policyjny patrol. Na widok zbliżających się policjantów mężczyzna podniósł się jednak w dalszym ciągu był roztrzęsiony. Policjanci od razu ściągnęli go z torowiska. Szybka interwencja policjantów udaremniła próbę targnięcia się na własne życie.

17-latek powiedział mundurowym, że chciał popełnić samobójstwo z powodu zawodu miłosnego. Nastolatek został przekazany załodze karetki pogotowia. Trafił do szpitala na badania.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.