Leżał na torach i czekał na pociąg. Wszystko przez zawód miłosny

DSC03430
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Na numer alarmowy zadzwoniła osoba, która zauważyła mężczyznę leżącego na torowisku. W ocenie zgłaszającego młody mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Na miejsce od razu pojechali policjanci.

W poniedziałek po godz. 13 dyżurny lubartowskiej policji otrzymał zgłoszenie od osoby, która zauważyła, że na torach w pobliżu ul. Wandy Oliwiny w Lubartowie leży młody mężczyzna. – Według relacji świadka chłopak miał położyć się na szynie i co chwilę spoglądać wzdłuż torów – mówi sierż. szt. Ewelina Skorupska z lubartowskiej policji.

We wskazane miejsce natychmiast skierowany został policyjny patrol. Na widok zbliżających się policjantów mężczyzna podniósł się jednak w dalszym ciągu był roztrzęsiony. Policjanci od razu ściągnęli go z torowiska. Szybka interwencja policjantów udaremniła próbę targnięcia się na własne życie.

17-latek powiedział mundurowym, że chciał popełnić samobójstwo z powodu zawodu miłosnego. Nastolatek został przekazany załodze karetki pogotowia. Trafił do szpitala na badania.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.