Leżał na chodniku bez oznak życia. Mężczyzna miał w organizmie 5 promili

karetka pogotowie autobus mpk ztm lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Życie mężczyzny uratowali lubelscy policjanci. 40-latek bez oznak życia leżał na chodniku na ul. Kunickiego. Funkcjonariusze przez kilkadziesiąt minut resuscytowali nieprzytomnego mężczyznę. Tuż po przyjeździe załogi karetki pogotowia 40-latek odzyskał funkcje życiowe.

5 promili w organizmie nieprzytomnego 40-latka

We wtorek po godz. 19 „patrolowcy” z 6 komisariatu zostali skierowani na ul. Kunickiego, gdzie na chodniku miał leżeć nietrzeźwy mężczyzna. Po dotarciu na miejsce policjanci stwierdzili, że osoba nie daje żadnych oznak życia.

„Policjanci od razu przystąpili do reanimacji oraz wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Walka o życie mężczyzny trwała kilkadziesiąt minut. Wspólne działania policjantów oraz załogi karetki pogotowia pozwoliły przywrócić funkcje życiowe” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie przebywa do chwili obecnej. Podczas badań okazało się, że w organizmie miał 5 promili alkoholu. Wyjaśnianiem dokładnych okoliczności sprawy zajmują się policjanci z 3 komisariatu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.