Letnie Brzmienia 2022 Lublin. Tak bawiliście się na koncercie Krzysztofa Zalewskiego [ZDJĘCIA]

KRZYSZTOF ZALEWSKI LETNIE BRZMIENIA LUBLIN 2022
Koncert Krzysztofa Zalewskiego w ramach cyklu Letnie Brzmienia 2022 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Letnie Brzmienia 2022 Lublin. Na terenie browaru Perła wystąpił Krzysztof Zalewski. Zobaczcie galerię zdjęć z koncertu. Kolejne koncerty z cyklu Letnie Brzmienia w sierpniu.

Krzysztof Zalewski w Lublinie

Serię koncertów Letnie Brzmienia 2022 w Lublinie otworzył zespół Kwiat Jabłoni, który w środę (27.07) wystąpił na terenie Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej. Pogoda w środowy wieczór dopisała i na browarze Perła bawił się tłum fanów.

Dzień później (28.07) dla lubelskiej publiczności wystąpił Krzysztof Zalewski (tuż przed nim jako support na scenie wystąpił zespół KOKAVICE). Setki lublinian szalało pod sceną. Była świetna zabawa — zobaczcie zdjęcia szalejących tłumów fanów na koncercie.

Zobacz galerię [32 zdjęcia]

Kolejne koncerty z cyklu Letnie Brzmienia 2022 Lublin zaplanowano w sierpniu. Na scenie wystąpią: Ralph Kaminski, Sobel, Daria Zawiałow, Artur Rojek.

Szczegóły: Letnie Brzmienia 2022 w Lublinie. Kto i kiedy wystąpi?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.