Letnie Brzmienia 2022 Lublin. Kwiat Jabłoni i Krzysztof Zalewski zagrają na terenach zielonych Browaru Perła

Koncert Krzysztofa Zalewskiego
Koncert Krzysztofa Zalewskiego | fot. Bartek Hałat, Letnie Brzmienia

Letnie Brzmienia 2022 Lublin. Przed nami otwarcie lubelskiej edycji tegorocznego Letniego Brzmienia. 27 lipca na terenach zielonych Browaru Perła muzyczny cykl zainauguruje Kwiat Jabłoni. Dzień później dla publiczności z Lublina wystąpi Krzysztof Zalewski. Poniżej znajdziecie harmonogram kolejnych koncertów.

Letnie Brzmienia 2022

Letnie Brzmienia to ogólnopolski, wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach, z 22 najpopularniejszymi artystami i artystkami. Trasa koncertowa Letnich Brzmień trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Letnie Brzmienia 2022 Lublin

Koncerty w ramach cyklu Letnie Brzmienia 2022 Lublin odbędą się na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej. To tu odbywać się będą plenerowe koncerty najpopularniejszych polskich artystek i artystów w ramach trasy Letnie Brzmienia.

W środę 27 lipca przed lubelską publicznością zagra Kwiat Jabłoni – jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Dzień później, 28 lipca na terenach zielonych Browaru Perła wystąpi człowiek orkiestra, czyli… Krzysztof Zalewski. Artysta zagra materiał ze świetnie przyjętej płyty MTV Unplugged.

Cykl sierpniowych koncertów rozpocznie występ Ralpha Kaminskiego (11 sierpnia). Muzyczną gwiazdą 19 sierpnia będzie Sobel. Dzień później (20 sierpnia) scenę Letnich Brzmień w Lublinie przejmie Daria Zawiałow. Cykl koncertów Letnie Brzmienia na terenach zielonych Browaru Perła zakończy koncert Artur Rojek. Na finałowe wydarzenie zapraszamy 28 sierpnia.

Letnie Brzmienia 2022 Lublin Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. „Niemożliwe” z 2019 r. bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło „Mogło być nic” z 2021 r. zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną.

Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia teledysków oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym. Zespół może się poszczycić licznymi współpracami m.in. z T .Love, Ralphem Kamińskim, Julią Pietruchą czy Miuoshem. Ostatnie nagranie to współpraca z sanah. Utwór „Szary Świat” znalazł się na najnowszym albumie artystki.

KONCERT: Kwiat Jabłoni w ramach Letnich Brzmień 2022 wystąpi w Lublinie w środę, 27 lipca na terenach zielonych Browaru Perła.

Letnie Brzmienia 2022 Lublin Krzysztof Zalewski

Zalewski to człowiek orkiestra. Przełomem w jego twórczości to wydana w 2016 r. płyta „Złoto”, która przyniosła przebojowe „Miłość, Miłość” i „Polsko”. Kolejny sukces przyniosła Krzysztofowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”, z którą w towarzystwie zaprzyjaźnionych muzyków wyruszył w trasę koncertową po klubach i filharmoniach. W 2020 r., po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Krzysztof powrócił z nowym albumem „Zabawa” promowanym tytułowym utworem oraz singlem „Annuszka”. Zalewskiego można też oglądać na kinowych ekranach, m.in. w filmie „Bo we mnie jest seks” i „Piosenki o miłości”.

Dobrze wykręcony bas i szacun na mieście dla KOKAVICE to rzeczy w życiu najistotniejsze. Zespół na przestrzeni wieloletniej współpracy wypracował wyjątkowo charakterystyczne i dotychczas niespotykane na polskiej scenie brzmienie. Przez ostatnie lata pracowali nad debiutanckim materiałem, który już niebawem ujrzy światło dzienne. Dużą dawkę ich muzycznego talentu będzie można usłyszeć 28 lipca, podczas Letnich Brzmień, gdy zaprezentują się na scenie przed Krzysztofem Zalewskim.

KONCERT: Krzysztof Zalewski w ramach Letnich Brzmień 2022 wystąpi w Lublinie w czwartek, 28 lipca na terenach zielonych Browaru Perła.

Harmonogram koncertów Letnie Brzmienia 2022 Lublin

Tereny zielone Browaru Perła, ul. Bernardyńska 15

  • 27.07, 20:00 – Kwiat Jabłoni
  • 28.07, 20:00 – Krzysztof Zalewski
  • 11.08, 20:00 – Ralph Kaminski
  • 19.08, 20:00 – Sobel
  • 20.08, 20:00 – Daria Zawiałow
  • 28.08, 20:00 – Artur Rojek

Koncerty w ramach cyklu Letnie Brzmienia 2022 są biletowane i ich cena zaczyna się od 89 zł.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.