Leszek Bartnicki nie jest już prezesem Motoru Lublin. Kto go zastąpi?

Leszek Bartnicki, prezes Motoru Lublin | fot. Dominik Wąsik

Leszek Bartnicki żegna się ze stanowiskiem prezesa Motor Lublin. Taką decyzję podjęła Rada Nadzorcza klubu. Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi.

To efekt kolejnego nieudanego sezonu Motoru Lublin zakończonego brakiem awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Drużyna prowadzona przez Marcina Sasala miała w tym sezonie wywalczyć awans do II ligi. Jednak na obietnicach się zakończyło, bo Motor do lidera stracił aż sześć punktów, kończąc sezon z bilansem 22 wygranych, pięciu remisów i siedmiu przegranych.

– Rada Nadzorcza Motoru Lublin S.A. na posiedzeniu w dniu 25 czerwca zdecydowała o odwołaniu z pełnionej funkcji Prezesa Zarządu Pana Leszka Bartnickiego. Podjęta decyzja jest wynikiem dokonanej analizy pracy Zarządu w zakończonym sezonie rozgrywek piłkarskich 2017/2018 oraz przedstawionej koncepcji funkcjonowania klubu piłkarskiego Motor Lublin na kolejny sezon 2018/2019 – czytamy w oficjalnym komunikacie zamieszczonym na stronie Motoru Lublin.

Nowy Zarząd klubu ma zostać wybrany do 29 czerwca. A do końca miesiąca znany powinien być sztab szkoleniowy, który poprowadzi zespół w sezonie 2018/2019WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.