Leszek Barnicki ponownie prezesem Motoru Lublin. Trzy dni temu został odwołany

Prezes Motor Lublin Leszek Bartnicki | fot. archiwum prywatne Leszka Bartnickiego
PARTNER SERWISU

W czwartek Rada Nadzorcza Motoru Lublin powołała nowego prezesa. W poniedziałek został odwołany ze stanowiska, by w czwartek znów wrócić na swoje stanowisko.

Mowa tu o Leszku Bartnickim. Przypomnijmy, że w poniedziałek Rada Nadzorcza lubelskiego Motoru zdecydowała o odwołaniu z pełnionej funkcji Prezesa Zarządu Leszka Bartnickiego. Decyzja była podyktowana nieudanym sezonem dla Motoru Lublin, zakończonym brakiem awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Przez kolejne dwa dni Zarząd przeprowadził rozmowy z potencjalnymi kandydatami na Prezesa Zarządu. Jednak bez większego efektu. Dlaczego? – Rada Nadzorcza Motor Lublin S.A. informuje, że po analizie potencjalnych kandydatów na Prezesa Zarządu nie dokonała wyboru – czytamy w oficjalnym komunikacie zamieszczonym na stronie Motoru Lublin.

– Po szerokich konsultacjach ze środowiskiem piłkarskim i kibiców Rada Nadzorcza postanowiła ponownie powołać Pana Leszka Bartnickiego na Prezesa Zarządu Motor Lublin S.A. Decyzja została dokonana w oparciu o przedstawioną nową koncepcję funkcjonowania klubu, w szczególności w sezonie 2018/2019 – czytamy w dalszej części.

Kto poprowadzi zespół w nadchodzącym sezonie 2018/2019? Na razie nie wiadomo. Klub ma ogłosić decyzję do końca czerwca.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.