Leśna przejażdżka samochodem zakończyła się tragicznie dla kierowcy. Poniósł śmierć na miejscu

karetka pogotowie ratunkowe 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Trwa wyjaśnianie okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia do którego doszło wczoraj w miejscowości Jankowa w powiecie opolski. Kierowca dostawczego Volkswagena na prostym odcinku drogi w lesie zjechał z niej i uderzył w drzewo. Poniósł śmierć na miejscu.

Trwa ustalanie okoliczności tego dramatycznego zdarzenia

Wczoraj, tuż przed godziną 14:00, dyżurny opolskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, które miało miejsce na drodze gruntowej w lesie, w miejscowości Jankowa.

Samochód dostawczy uderzył w drzewo, miejscowość Jankowa
Zjechał autem dostawczym z drogi i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu | fot. Policja

Na podstawie badań przeprowadzonych przez funkcjonariuszy obecnych na miejscu zdarzenia, ustalono, że 76-letni mężczyzna podróżujący dostawczym Volkswagenem niespodziewanie zjechał z prostej drogi gruntowej i zderzył się z drzewem. W momencie wypadku kierowca był jedyną osobą w pojeździe. Niestety, na poniesionych obrażeń, zginął na miejscu

Na miejscu prowadzone są prace pod nadzorem prokuratora.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.