Leroy Merlin wraca z hitową akcją! Tylko od 24 do 25 marca

skrzydłokwiat
Skrzydłokwiat | fot. Adobe Stock

Leroy Merlin postanowił ponownie wprowadzić akcję, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Za dostarczenie zużytego sprzętu elektrycznego i AGD można otrzymać roślinę doniczkową. I to zupełnie za darmo!

Leroy Merlin rozdaje rośliny za darmo

Ze specjalnej akcji promocyjnej mogą skorzystać wszyscy, którzy w dniach 24-25 marca odwiedzą jeden ze sklepów budowlanych Leroy Merlin w Lublinie: Leroy Merlin Lublin C.H. Olimp i Leroy Merlin Lublin Felin (Felicity).

W ramach akcji sklepy Leroy Merlin zbierają zużyty sprzęt domowy. W zamian rozdają natomiast sadzonki pięknych skrzydłokwiatów. Liczba wydanych kwiatów nie zależy od ilości i gabarytów przyniesionych odpadów.

Co ważne, nie trzeba robić zakupów w markecie, by skorzystać z promocji. Wystarczy przynieść zużyty sprzęt, a pracownicy wymienią go nam na roślinkę doniczkową zupełnie za darmo. Szczegóły dostępne w poszczególnych sklepach.

Nowa roślina za elektrośmieci? TAK! Przynieś zużyty sprzęt 24-25 do Twojego najbliższego sklepu i odbierz upominek! Zapraszamy do Leroy Merlin Lublin – czytamy w treści SMS.

Chcesz skorzystać z tej akcji? Miej na uwadze, że jest ona ograniczona czasowo. Potrwa od 24 do 25 marca 2023 roku.

Lista sklepów Leroy Merlin w Lublinie:

  • al. Wincentego Witosa 32 (Felicity Lublin)
  • al. Spółdzielczości Pracy 32 (Galeria Olimp)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.