Łańcuchów: 19-latek zjechał z drogi i wbił się w ścianę domu

68 107161

19-letni kierowca stracił panowanie nad autem. Na łuku drogi przejechał przez płot posesji i uderzył w ścianę budynku. Na szczęście w tym czasie nie było w środku nikogo.

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 20 w miejscowości Łańcuchów. Z ustaleń policjantów wynika, że 19-letni mieszkaniec gminy Milejów jadąc audi od miejscowości Wólka Łańcuchowska w kierunku Milejowa, nagle na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi przebijając ogrodzenie prywatnej posesji. Następnie samochód wbił się w ścianę domu.

 

Pomimo tego, że całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, żadnych obrażeń nie odniósł ani kierujący audi 19-latek, ani siedzący w tym czasie na ławce przed domem właściciel, jak też przebywająca w ogrodzie jego żona.

 

Kierowca audi był trzeźwy. Ponieważ wjechanie pojazdem w dom spowodowało naruszenie jego konstrukcji, cała sześcioosobowa rodzina rodzina spędziła noc u kuzynów. Koniecznie będzie przeprowadzenie oględzin przez inspektora nadzoru budowlanego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.