KWP: Tymczasowy areszt dla pseudokibica z haszyszem

68 78583

20-letni pseudokibic jednej z lubelskich drużyn, który we wtorek ukrył przed policjantami haszysz w majtkach, został tymczasowo aresztowany. Okazało się, że posiadany przy sobie haszysz sam wytworzył. Teraz grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Młody mężczyzna został zatrzymany we wtorek po godzinie 14.00 przy ul. Ruskiej. Jak wynikało z ustaleń kryminalnych z KWP w Lublinie posiadał przy sobie narkotyki z zamiarem ich sprzedaży. Okazało się, że nielegalny towar ukrył w majtkach. Było to blisko 70 gramów haszyszu. 20-latek usłyszał zarzuty wytworzenia haszyszu. Został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu, który dziś zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Teraz grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

68-78584

 Materiały Policji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.