Kup kalendarz Portu Lotniczego Lublin i pomóż małej Marysi Szlązak ze Świdnika

port lotniczy lublin 1
Port Lotniczy Lublin | fot. mat. prasowe

Ruszyła charytatywna sprzedaż kalendarzy Portu Lotniczego Lublin. Całkowity dochód przeznaczony będzie na wsparcie Marysi Szlązak ze Świdnika, która walczy z nowotworem.

Kalendarze są dostępne w punkcie informacji lotniskowej, gdzie znajduje się również specjalna puszka, do której należy wrzucić pieniądze za kalendarz. Minimalna cena jednego egzemplarza to 30 zł, ale ostateczna wysokość datku zależy od hojności darczyńców.

Środki trafią na leczenie niespełna 3-letniej Marysi, która zmaga się ze złośliwym i bardzo rzadkim nowotworem móżdżku – rdzeniakiem zarodkowym. Obecnie dziewczynka, razem z rodzicami, przebywa w szpitalu Bambino Gesu w Rzymie. Pieniądze potrzebne są na kontynuowanie leczenia i rehabilitację.

Organizatorem zbiórki jest Komitet społeczny wspieramy Marysię w walce z nowotworem. Dodatkowe informacje o tym, jak można pomóc dziewczynce, dostępne są na stronie internetowej www.kotekmarysi.pl.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.