KULturalia 2022. Wystąpią: Ania Dąbrowska, Daria Zawiałow, Piotr Cugowski i zespół IRA

koncert publiczność
Koncert | fot. Adobe Stock

Po dwóch latach przerwy wracają KULturalia, organizowane przez studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Koncerty zaplanowano 13 i 14 maja na Dziedzińcu KUL przy Al. Racławickich. Na scenie wystąpią: Ania Dąbrowska, Daria Zawiałow, Piotr Cugowski i zespół IRA.

KULturalia 2022

KULturalia 2022 potrwają przez dwa dni: piątek 13 maja i sobota 14 maja. Na Dziedzińcu Gmachu Głównego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy Al. Racławickich wystąpi 4 artystów: Ania Dąbrowska, Daria Zawiałow, Piotr Cugowski i zespół IRA. Start koncertów o godz. 19:00.

Wejście na koncerty jest płatne. Cena biletów na wszystkie wydarzenia każdego dnia wynosi dla studentów 50 zł, dla innych osób 70 zł. Bilety są dostępne w siedzibie Uczelnianego Samorządu Studentów – CN 231 oraz na stronie www.kupbilecik.pl.

Program KULturalia

13 maja (piątek)

  • Ania Dąbrowska
  • Daria Zawiałow

14 maja (sobota)

  • Piotra Cugowskiego
  • Zespół IRA

Zobacz także: Lubelskie Dni Kultury Studenckiej 2022 nie odbędą się w maju: Juwenalia, Kozienalia, Medykalia, Feliniada

KULturalia 2022: kto wystąpi?
KULturalia 2022: kto wystąpi?

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Porażka, zaczął padać deszcz wszyscy zaczęli się gnieździć w jednym małym korytarzyku. Żeby KUL zrobił tak średnia imprezę….. dodatkowo można było wejść ale po wyjsciubjuz nie ma powrotów. PORAŻKA!