Ktoś zdemolował przystanek autobusowy na Bronowicach

74585100 406149293633176 5661152214823993344 o 1
Wybita szyba w wiacie przystankowej przy ul. Droga Męczenników Majdanka | fot. czytelniczka Jadwiga

W weekend ktoś wybił szybę w wiacie przystankowej na ulicy Droga Męczenników Majdanka, koło Lidla. Policja będzie szukać sprawcy aktu wandalizmu.

Do zdarzenia doszło prawdopodobnie w nocy z soboty na niedzielę na przystanku Sulisławicka 02 przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Nieznany sprawca (lub sprawcy) wybił jedną z szyb wiaty przystankowej.

O sprawie poinformowaliśmy Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie. – „O zniszczonym przystanku dowiadujemy się od Państwa. Oczywiście najszybciej, jak to będzie możliwe, przystanek zostanie naprawiony” – mówi Justyna Góźdź, rzecznik prasowy ZTM w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.