Awaria w Aqua Lublin. Duża część aquaparku niedostępna

70278613 929873237371815 2904738798065680384 o 1
Park wodny w Aqua Lublin | fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji „Bystrzyca”, który zarządza obiektem Aqua Lublin, poinformował, że w związku z awarią, wyłączona z użytkowania została duża część aquaparku.

W czwartkowe popołudnie wyłączono z użytkowania dużą część rekreacji (ze zjeżdżalniami i szklaną kulą oraz jacuzzi) w Aqua Lublin. Poinformował o tym zarządca obiektu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, na swoim profilu facebook’owym.

W związku z awarią, wyłączona z użytkowania została duża część aquaparku” – informuje na swojej stronie na Facebooku Aqua Lublin.

Na czas utrudnień ceny wszystkich biletów wstępu na kompleks basenów zostały obniżone o 50 proc. Dostępne są atrakcje małej strefy, czyli basen zewnętrzny, leżanki z hydromasażem, ścianka wspinaczkowa i plac wodny dla dzieci.

Klienci nie mogą również skorzystać z basenu olimpijskiego, ponieważ do niedzieli 15 grudnia są tam rozgrywane Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat.

AKTUALIZACJA: Awaria w Aqua Lublin usunięta. Wszystkie atrakcje aquaparku ponownie dostępne

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.