Awaria w Aqua Lublin usunięta. Wszystkie atrakcje aquaparku ponownie dostępne

Baseny Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

Szybciej niż planowano została usunięta awaria, która doprowadziła do zamknięcia dużej części aquaparku w Aqua Lublin. Tym samym przestaje obowiązywać zniżka 50% na bilety.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 'Bystrzyca' poinformował na swojej stronie na Facebooku, że udało się już usunąć awarię, która objęła dużą część aquaparku (ze zjeżdżalniami i szklaną kulą oraz jacuzzi) w Aqua Lublin.

Do awarii doszło w czwartkowe popołudnie. Na czas niedostępności tych obiektów ceny wszystkich biletów były obniżone o 50 proc. MOSiR wycofuje czasową obniżkę cen biletów.

Przypomnijmy, że w dalszym ciągu klienci nie mogą korzystać z basenu olimpijskiego, ponieważ do niedzieli 15 grudnia są tam rozgrywane Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.