Awaria w Aqua Lublin usunięta. Wszystkie atrakcje aquaparku ponownie dostępne

aqua lublin basen
Baseny Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

Szybciej niż planowano została usunięta awaria, która doprowadziła do zamknięcia dużej części aquaparku w Aqua Lublin. Tym samym przestaje obowiązywać zniżka 50% na bilety.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 'Bystrzyca’ poinformował na swojej stronie na Facebooku, że udało się już usunąć awarię, która objęła dużą część aquaparku (ze zjeżdżalniami i szklaną kulą oraz jacuzzi) w Aqua Lublin.

Do awarii doszło w czwartkowe popołudnie. Na czas niedostępności tych obiektów ceny wszystkich biletów były obniżone o 50 proc. MOSiR wycofuje czasową obniżkę cen biletów.

Przypomnijmy, że w dalszym ciągu klienci nie mogą korzystać z basenu olimpijskiego, ponieważ do niedzieli 15 grudnia są tam rozgrywane Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.