Ktoś zadzwonił na policję i powiadomił, że 41-latek uprawia marihuanę. Został zatrzymany

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci po anonimowym telefonie zatrzymali 41-latka, któremu udowodnili wytworzenie i posiadanie znacznych ilości marihuany. Zabezpieczono łącznie 240 gramów suszu marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany na podstawie anonimowej informacji. Wynikało z niej, że mężczyzna może uprawiać konopie inne niż włókniste. Podczas przeszukania operacyjni z komisariatu w Bychawie odnaleźli u mieszkańca gminy Krzczonów blisko 240 gramów marihuany.

„Narkotyki ukryte były w pudełku po butach oraz słoiku. Jak się okazało 41-latek sam ją wytworzył z wcześniej prowadzonej przez siebie uprawy” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna usłyszał zarzuty wytworzenia i posiadania znacznych ilości marihuany. 41-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Decyzją sądu trafił pod dozór Policji. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Marihuana w domu 41-letniego mieszkańca gminy Krzczonów | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.