Ktoś wyrzucił przy ulicy odpady budowlane. Wśród nich dokumenty z danymi właściciela

Podrzucone odpady budowlane przy ul. Świętochowskiego
Podrzucone odpady budowlane przy ul. Świętochowskiego | fot. Straż Miejska Lublin

W pierwszych dniach stycznia nieznany sprawca podrzucił odpady budowlane przy ul. Świętochowskiego w Lublinie. Miał pecha, bo w odpadach zostawił dokumenty, które pozwoliły go zidentyfikować.

Podrzucił odpady budowlane przy ul. Świętochowskiego

Funkcjonariusze Oddziału Dzielnicowych Straży Miejskiej w Lublinie podjęli interwencję dotyczącą dzikiego wysypiska z odpadami przy ulicy Świętochowskiego i Lema. W spryzmowanych śmieciach znajdowały się m.in. odpady budowlane i poremontowe, duża ilość makulatury oraz folie, odpady plastikowe i butelki.

Strażnicy z dokładnością sprawdzili dzikie wysypisko odpadów i znaleźli informacje, które pozwoliły ustalić właściciela śmieci oraz sprawcę ich podrzucenia. Mężczyzna, który nielegalnie porzucił odpady w tym rejonie, został ukarany mandatem karnym oraz zobowiązany do niezwłocznego usunięcia zaniedbań. 

Rekontrola w kolejnych dniach wykazała, że teren został uprzątnięty. 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.