Ktoś ukradł dwa buldogi francuskie z posesji. Nagroda za wskazanie sprawcy

Skradzione z posesji dwa buldogi francuskie
Skradzione z posesji dwa buldogi francuskie | nadesłane

Do niecodziennej kradzieży doszło w Niezabitowie Kolonii. Z jednej z prywatnych posesji zostały skradzione dwa buldogi francuskie. Zrozpaczona właścicielka prosi o pomoc.

Kradzież buldogów francuskich

Poniżej publikujemy apel zrozpaczonej właścicielki skradzionych buldogów francuskich.

„Prędzej czy później razem z policją Cię znajdę. Jesteś pewnym siebie mężczyzną, który wszedł w sobotę 07.08.2021 roku na moje podwórko (Niezabitów Kolonia) i zabrał moje dwa buldożki francuskie. Policja zabezpieczyła ślady, które zostały zostawione.

Suczka ma już 5 lat. Jest z nami związana! Miej sumienie jakiekolwiek i oddaj mi je! Nie będziesz miał jej na cele hodowlane, bo jest wysterylizowana. Nie może mieć szczeniaków, musi jeść specjalną karmę, bo ma alergie pokarmową. Jeśli dasz jej inną karmę, może dostać uczulenia i umrzeć!

Piesek jest bezpłodny, więc też nie będziesz traktować go jako reproduktora, żeby mieć z tego pieniądze. Ma alergię na pyłki, dostaje specjalną karmę i leki codziennie. Miej litość! Do tego bardzo boi się burz, więc nie chce myśleć co teraz przeżywa…. Piesek ma na prawej łapce ślady po ugryzieniu, bardzo charakterystyczne.

Proszę was, jeśli byście widzieli gdzieś moje psy, dajcie znać. Każda informacja jest bardzo ważna dla mnie i dla policji! Dla osoby, która odda mi psy, czy w jakiś sposób je znajdzie, gwarantuję WYSOKĄ NAGRODĘ!” – pisze właściciela buldogów francuskich.

Informacje można przekazywać bezpośrednio na nr tel. 728 656 209.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.