Ktoś ukradł 144 butelki wódki weselnej. Pan młody odda połowę za wskazanie sprawcy

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Wesele pana Patryka zostało zaplanowane na najbliższą sobotę, ale ktoś postanowił mu popsuć przyjęcie. Nieznani sprawcy ukradli z garażu przy ul. Dziewanny w Lublinie ponad 160 butelek alkoholu.

Do kradzieży doszło w nocy z poniedziałku na wtorek (25/26 czerwca). Pan Patryk nie odczułby aż tak tej kradzieży, gdyby nie to, że zakupiona wódka na wesele była wyprodukowana na zamówienie. To 144 butelki 0,5l ekologicznej wódki „Ogiński Organic”.

Dodatkowo złodzieje ukradli 6 butelek 0,7l whisky pochodzących od niszowych destylarni oraz 18 butelek z widniejącą etykietą dystrybutora.

Alkohol był przeznaczony na wesele, które ma odbyć się już w najbliższą sobotę 30 czerwca. Pan młody za wskazanie sprawy/sprawców kradzieży wyznaczył nagrodę w postaci połowy skradzionego alkoholu lub gratyfikację finansową.

Sprawa została zgłoszona na policję. – Mogę potwierdzić, że otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży ponad 160 butelek alkoholu. Mężczyzna wycenił straty na około 5,5 tys zł – mówi Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Każdy kto może mieć informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z komisariatem nr VII w Lublinie pod nr tel. 81 535 49 20 lub 997. Dla osoby, która doprowadzi do sprawcy przewidziana jest nagroda: połowa skradzionego alkoholu oraz nagroda finansowa – apeluje pan Patryk.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.