Kto ich rozpoznaje? Kobieta okradła starszą kobietę, mężczyzna ukradł elektronarzędzia

Policja poszukuje sprawców kradzieży ze zdjęcia
Policja poszukuje sprawców kradzieży ze zdjęcia | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina prowadzą postępowania dotyczące dwóch kradzieży: pieniędzy i elektronarzędzi. Do sprawy poszukiwana jest kobieta oraz mężczyzna. Kto ich rozpoznaje?

Sprawcy kradzieży poszukiwani

Kradzieży pieniędzy

Do zdarzania doszło 22 lipca przy ulicy Leonarda w Lublinie. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zarejestrowana przez kamery monitoringu kobieta dokonała kradzieży pieniędzy. Sprawczyni wykorzystała nieuwagę i z portfela lublinianki wyciągnęła gotówkę w kwocie 1100 złotych.

Wizerunek kobiety nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ją rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4 komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45, telefon 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Kradzież elektronarzędzi

Do zdarzania doszło w sierpniu w centrum Lublina. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, sprawca zwrócił uwagę na pozostawione bez nadzoru przy bramie elektronarzędzia. Mężczyzna wykorzystał nadarzającą się okazje i dokonał ich kradzieży. Straty oszacowano na kwotę ponad 600 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy alei Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.