Kto go rozpoznaje?

Policjanci z VII komisariatu poszukują mężczyzny, który 8 lipca b.r. około godz. 06:30 mając zasłoniętą twarz wszedł do ogólnospożywczego sklepu przy ul. Bursztynowej i grożąc pracownicy nożem zażądał wydania pieniędzy, papierosów oraz alkoholu. Sprawca kradnąc papierosy i gotówkę zbiegł w nieznanym kierunku. Policjanci apelują do osób, które rozpoznają sprawcę uwidocznionego na zdjęciach ze sklepowego monitoringu, o kontakt z Komisariatem VII Policji w Lublinie, najbliższa jednostką Policji, bądź dzwoniąc na numer alarmowy 997/112. 

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek 8 lipca około godz. 6.30. Do ogólnospożywczego sklepu przy ul. Bursztynowej  wszedł zamaskowany kapturem mężczyzna i trzymając w ręce nóż skierował go do pracownicy i grożąc jej  pozbawieniem życia zażądał wydania pieniędzy, papierosów oraz alkoholu.  Mężczyzna w wyniku rozboju skradł gotówkę oraz kilkadziesiąt paczek papierosów.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupła budowa ciała, wzrost około 175 – 180 cm, szczupła twarz oczy jasne. Ubrany był w ciemne spodnie dresowe z pionowymi jasnymi pasami, kurtkę ciemną długości 3/4, pod kurtką miał jasną bluzę z kapturem założonym na głowę. Na plecach założony miał  ciemny plecak. Sprawca posiadał ze sobą ciemną torbę sportową, do której pakował skradzione przedmioty.  Twarz zasłoniętą miał szalikiem.

Sprawcę rozboju nagrała sklepowa kamera. Policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę uwidocznionego na zdjęciach, o kontakt z Komisariatem VII Policji w Lublinie, najbliższa jednostką Policji, bądź dzwoniąc na numer alarmowy 997/112.

68-67418 68-67419

materiały policji

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.