Kto go rozpoznaje? Wyszedł z baru w centrum Lublina i uszkodził skodę

Wizerunek mężczyzny, który umyślnie uszkodził skodę w centrum Lublina
Wizerunek mężczyzny, który umyślnie uszkodził skodę w centrum Lublina | fot. KMP Lublin

Mężczyzna wyszedł z baru i umyślnie uszkodził karoserię skody, która była zaparkowana nieopodal. Policjanci publikują zdjęcia sprawcy i proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Kto rozpoznaje wandala?

Do zdarzania doszło w czerwcu w centrum Lublina. Z ustaleń policji wynika, sprawca po wyjściu z baru na Placu Litewskim, umyślnie uszkodził karoserię zaparkowanego przy ulicy samochodu marki Skoda. Wartość strat pokrzywdzona oszacowała na 2 tysiące złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy alei Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.