Ksiądz zakażony koronawirusem rozdawał komunię. Sanepid poszukuje wiernych

msza ksiądz kielichy kościół shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Ksiądz z parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie został zakażony koronawirusem. Trwa ustalanie, kto mógł mieć bezpośredni kontakt z księdzem.

Obecnie ksiądz z parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie przebywa w izolacji domowej. Wcześniej nie będą świadomym, że jest zakażony odprawiał msze święte i między innymi rozdawał komunię świętą wiernym.

Sanepid we Włodawie poszukuje osób, które w dniach 5 listopada o godz. 7:00 i 6 listopada o godz. 16:00 uczestniczyły w mszach świętych i przyjmowały komunię świętą.

W przypadku zaobserwowania u siebie objawów zakażenia koronawirusem te osoby powinny skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną we Włodawie pod nr tel. 82 572 14 05 lub tel. alarmowy 695 748 377.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.