Krzyki, głośna muzyka i alkohol. Policja zapowiada wzmożone patrole w centrum Lublina

Krzyki, głośna muzyka i alkohol. Policja zapowiada wzmożone patrole w centrum Lublina
Zaśmiecony plac zabaw na placu Lecha Kaczyńskiego w Lublinie | fot. czytelnik Miłosz

Zgłoszenia dotyczące zakłócenia porządku publicznego lub spożywania alkoholu w centrum Lublina od teraz będą traktowane priorytetowo – zapowiadają policjanci.

Piją alkohol na pl. Lecha Kaczyńskiego

Głośne zachowanie, spożywanie alkoholu i zaśmiecanie to niestety weekendowy standard dla wielu osób przebywających w miejscach takich jak pl. Lecha Kaczyńskiego – komentują lubelscy policjanci. Funkcjonariusze mogą nałożyć na osobę mandat karny lub skierować sprawę do sądu.

„Dzielnicowy z 1. Komisariatu w Lublinie wdrożył Plan Działań Priorytetowych i wspólnie z policjantami pionu Patrolowo-Interwencyjnego reagują na popełniane wykroczenia” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP Lublin.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czyli jednak są tam nagminne imprezy i zaśmiecanie. A jak dziennikarz lubelskiej TVP chciał zrobić reportaż na ten temat, bo widział problem, to go zwolnili z pracy…Taki mamy świat, taką rzeczywistość.