Krzepka policjantka na podium w zawodach siłowych. Zdobyła II miejsce i ma apetyt na więcej

Wyciskanie sztangi kobiet
Policjantka podczas wyciskania | fot. policja

Weronika Purgał, policjantka z radzyńskiej komendy, osiągnęła II miejsce w Pucharze Polski federacji WPC w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, w kategorii kobiet do 82,5 kg wagowych. To wspaniałe osiągnięcie, za które serdecznie jej gratulujemy!

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w martwym ciągu

st. post. Weronika Purgał z radzyńskiej komendy swoją przygodę w sportach siłowych rozpoczęła ponad rok temu zdobywając brązowy medal na Mistrzostwach Polski w Martwym Ciągu. Ciągła praca nad formą i ciężkie treningi pozwoliły na to, aby wystartowała w kolejnych zawodach i zaprezentowała swoją siłę. Efektem czego jest następny medal.

Podium w zawodach mundurowych
Policjanta z Radzynia na podium w zawodach służb mundurowych

Weszła na podest i zrobiła swoje stając na podium

11 listopada w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Pruszkowie odbył się II Puchar Polski federacji WPC w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zmagania podzielono na poszczególne kategorie wagowe. Funkcjonariuszka w kategorii wagowej do 82,5 kilogramów zajęła II miejsce. Jak sama podkreśla udział w zawodach to „rozgrzewka” przed kolejnymi starciami na pomoście.

Gratulujemy świetnego startu i życzymy samych sukcesów. Sporty siłowe to bardzo wymagający rodzaj dyscypliny. Kto stał choć raz na pomoście ten wie, ile wyrzeczeń to kosztuje.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.