Krzaki konopi indyjskich w tunelu z ogórkami. Dozór policji dla 32-letniego ogrodnika

krzaki konopi indyjskich w tunelu z ogórkami
Krzaki konopi indyjskich w tunelu z ogórkami | fot. KPP Tomaszów Lubelski

Policjanci zastosowali wobec 32-latka dozór, po tym jak na jego posesji ujawnili krzaki konopi indyjskich. Mężczyzna uprawiał rośliny w tunelu z ogórkami.

Konopie indyjskie w tunelu z warzywami

Dzielnicowa z Posterunku w Suścu w ramach obchodu rejonu służbowego ustaliła, że 32-letni mieszkaniec podległej gminy może posiadać plantację konopi indyjskich. Kryminalni udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, gdzie ujawnili i zabezpieczyli ponad 30 gramów suszu roślinnego.

„Podczas przeszukania posesji, dodatkowo ujawnili 14 krzaków konopi innych niż włókniste, które 32-latek uprawiał w tunelu ogrodowym. Rośliny były w różnej fazie wzrostu, miały nawet do ponad 2,5 metra wysokości” – mówi st. sierż. Małgorzata Pawłowska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowskie Lubelskim.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy konopi innych niż włókniste. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

konopie indyjskie rosnące przy tunelu ogrodowym
Konopie indyjskie rosnące przy tunelu ogrodowym | fot. KPP Tomaszów Lubelski

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.