Kręgielnia wyniosła się z Tarasów Zamkowych. Jaki był powód takiej decyzji?

4mt8

Kręgielnia została zamknięta w lutym tego roku. Przerwa w funkcjonowaniu klubu spowodowana była problemami technicznymi. Ostatecznie kręgielnia wyniosła się z Tarasów Zamkowych.

Poniedziałek, 22 lutego był ostatnim dniem funkcjonowania restauracji, klubu nocnego oraz kręgielni Enjoy Club&Bowling, który od początku istnienia centrum handlowego Tarasy Zamkowe był dostępny dla mieszkańców.

Tego dnia została udostępniona informacja o przerwie spowodowanej problemami technicznymi. Jak się okazuje właściciele Enjoy Club&Bowling wynieśli się z Tarasów Zamkowych. Jaki był powód?

– Wycofywanie się czy pojawienie nowych najemców jest zawsze splotem wielu przesłanek, a umowy w całym przebiegu – także w momencie ich rozwiązania – objęte są tajemnicą handlową. Stąd też odpowiedź na pytanie o powody nieobecności Enjoy Club & Bowling nie jest możliwa – wyjaśnia Katarzyna Wojciechowska – Wójcik, Zastępca Dyrektora, Tarasy Zamkowe w Lublinie.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, właściciele lokalu nie byli zadowoleni z frekwencji jaką przyciągał klub do Tarasów Zamkowych.

Kto więc zajmie miejsce w galerii zamiast kręgielni? – Obecnie proces negocjacji z potencjalnym najemcą jest w fazie końcowej, niemniej – dopóki ustalenia nie zostaną ostatecznie sfinalizowane – nie możemy niestety przekazać szczegółów – dodaje Wojciechowska.

DW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.