„Kręcił bączki” na środku zaśnieżonego skrzyżowania. Kierowca miał pecha

mercedes śnieg
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Kierowca mercedesa na środku zaśnieżonego skrzyżowania „kręcił bączki”. Okazało się, że za kierownicą siedzi 32-latek, który był pod wpływem alkoholu. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy na trzy miesiące.

„Kręcił bączki” mercedesem na „podwójnym gazie”

W czwartek ok godz. 11 policjanci wydziału ruchu drogowego w trakcie patrolu miejscowości Koczergi w gminie Parczew zwrócili uwagę na kierującego pojazdem marki Mercedes Benz.

Kierujący na śliskiej nawierzchni, na skrzyżowaniu wprowadzał swój pojazd w poślizgi kręcąc tzw. „bączki”. Okazało się ,że kierujący to 32-letni mieszaniec Parczewa, w pojeździe znajdował się także pasażer.

Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało u 32-latka 0,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.