Krasnystaw: Zaginął 40-letni Marek Sawicz

Policjanci poszukują 40-latka z Boniewa, który 25 maja br. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Zaginiony to:

68-76085
Zdjęcie zaginionego Marka Sawicza

Marek Sawicz
zam. Boniewo
gm. Fajsławice

Rysopis zaginionego: wzrost 175 cm, szczupłej budowy ciała, twarz pociągła, włosy ciemne długie spięte w kitkę, zapuszczona broda i wąsy.

W dniu zaginięcia ubrany był w jasną kurtkę z kapturem oraz ciemne spodnie.

Zaginiony w dniu 25.05 b.r. w godzinach rannych wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Ktokolwiek posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją, pod nr tel. (82) 575-62-10, 997/112.

fot. spottedlublin.pl | materiały policji


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.