Krasnystaw: Zaginął 16-letni Oskar Patralski

68 84436

Policjanci poszukują zaginionego 16-letniego Oskara Patralskiego. Chłopiec wczoraj około godz. 9:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi.

Oskar Patralski ma 16 lat i mieszka w Wólce Orłowskiej. W dniu wczorajszym około godz. 9:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi. Przed wyjściem informował, iż ma myśli samobójcze.

Rysopis zaginionego: wzrost 173cm, waga około 60 kg, szczupłej budowy ciała, włosy czarne krótkie uczesane „na jeża”, twarz owalna bez zarostu, nos średni.

Ubiór: W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru ciemnego, która w przedniej części ma znak firmowy „NIKE”, spodnie jeansowe tzw. „rurki” koloru niebieskiego, czapkę koloru czarnego, buty sznurowane koloru miodowego.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 997/112.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Chłopiec znalazł się cały i zdrowy