Kraśnik: Zatankował 70 litrów paliwa i odjechał nie płacąc (wideo)

68 98018

Kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, poruszając się na skradzionych tablicach rejestracyjnych, zatankował na stacji paliw i odjechał nie płacąc za paliwo.

Obsługa jednej z kraśnickich stacji paliw w dniu 18 grudnia zgłosiła kradzież paliwa. Około godz. 7:35 na stację paliw, pod dystrybutor podjechał mercedes koloru czarnego, kierowca pojazdu wysiadł, zasłonił naklejkę na szybie samochodu i zatankował paliwo. Po zatankowaniu odjechał z miejsca nie płacąc. Sprawca kradzieży zatankował ponad 70 litrów benzyny.

Do podobnego zdarzenia doszło na stacji paliw w Niedrzwicy oraz w Annopolu. We wszystkich przypadkach sprawca poruszał się samochodem marki Mercedes i miał przyczepione skradzione wcześniej tablice rejestracyjne.

Sprawcą kradzieży jest mężczyzna w wieku ok. 30 lat, krępej budowy ciała, wzrost ok. 175 cm. Mężczyzna porusza się samochodem marki Mercedes S500, model z roku 1998-2005, koloru czarnego, prawdopodobnie z czarnymi, aluminiowymi felgami. Używa skradzionych tablic rejestracyjnych o wyróżniku LKR.

Osoby, które rozpoznają mężczyzną proszone są o kontakt pod numerem tel. (81) 826-22-10 lub najbliższą jednostką policji 997.

Wideo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.