Kraśnik: Z miejsca kolizji odjechał ze słupem oświetleniowym

Nie posiadał uprawnień do kierowania, uszkodził inny pojazd i ściął słup oświetleniowy. 41-letni mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu we krwi.

W dniu wczorajszym o godz. 3.00 policjanci z Kraśnika zostali wezwani do poważnej kolizji. Jadący chryslerem w takcie próby niezgodnego z przepisami wyprzedzenia opla po prawej stronie zaczepił i uszkodził bok wyprzedzanego pojazdu, a następnie zjechał na pobocze i uderzył w latarnię.

68-91096Uderzenie było tak silne, że betonowy słup złamał się, został wyrwany z ziemi i upadł na samochód. Pomimo leżącej na dachu latarni kierowca usiłował kontynuować jazdę. Zatrzymał się dopiero po kilkudziesięciu metrach, gdy stalowe pręty ze złamanego słupa uszkodziły podwozie i silnik samochodu. 41 letni kierowca wysiadł z pojazdu nie odnosząc żadnych obrażeń.

Chwilę później zatrzymali go policjanci. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto 41-latek od 2012 roku nie posiadał uprawnień do kierowania. Jego prawo jazdy zostało kilka lat temu zatrzymane za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości.

(materiały policji)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.